Jaka jaszcze wartość tkwi w szyciu? – RELACJE!

Jaka jaszcze wartość tkwi w szyciu? RELACJE! 

W moim życiu (nie tylko szyciowym) RELACJE są bardzo ważne, dlatego długo zastanawiałam się nad tym o kim chciałabym napisać i po przejrzeniu wszystkich zdjęć z całego okresu od kiedy zaczęłam szyć (ok. 2,5 roku) doszłam do wniosku, że nie mogę napisać tylko o jednej osobie. W całym tym okresie spotkałam dużo wspaniałych ludzi począwszy od pierwszego dnia na kursie w UltraMaszyna po dzień dzisiejszy. Z częścią osób spotkałam się tylko raz, ale są też takie, z którymi nawiązałam głębsze relacje utrzymywane w świecie rzeczywistym czy po prostu w mediach społecznościowych.  Wszystkie są dla mnie ważne. Mamy nawet swoją mikro grupkę, którą piszemy sobie na Messengerze, ale najbardziej lubię kiedy spotykamy się na wspólne pogawędki przy kawce czy soczku oraz na wspólnych imprezach szyciowych. I nie mówię tutaj tylko o Warszawie. Chociaż najczęściej, to właśnie tam spotykam najwięcej szyciomaniaczek. Przez długi czas miałam również szyciową sąsiadkę, którą zaraziłam miłością do maszyny, ale niestety przeprowadziła mi się daleko ode mnie 😥 i trochę brakuje mi tych spontanicznych spotkań: „a co tam dziś uszyłaś” 😂

Aby nie przynudzać dłużej, to myślę, że moje relacje w szyciowym światku najlepiej określą  zdjęcia z różnych spotkań 🙂 Zapraszam do obejrzenia galerii:

A jaka jest Twoja historia?

1. Opublikuj na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z rękami rozłożonymi w otwartym geście. Dłonie powinny wypadać równo w połowie wysokości zdjęcia – dzięki temu pod wspólnym hashtagiem – #łączynasszycie – zobaczymy je tak, jakbyśmy trzymali się wszyscy za ręce!

2. Oznacz osobę, którą poznałeś/aś dzięki temu, że szyjesz! Niezależnie czy poznaliście się internetowo, na kursie, czy wpadliście na siebie w toalecie serwisu z maszynami!

3. Opowiedz nam o tym! I o tym jak wygląda Wasza znajomość teraz.

4. Dodaj informację skąd jesteś – może dzięki temu poznasz lokalnie kolejne osoby!

Poznajmy się bliżej!

madebydianak+instakeep_aefc1

Już dziś przygotuj dziś przygotuj się na wielki zlot szyciomaniaków 😍

Fast Textile Międzynarodowe Targi Tekstylne we współpracy z @sewing.bloggers.poland i @janlesniak_pracownia podczas kolejnej edycji odbywającej się w dniach 20-22 listopada 2019 przygotowali interaktywną przestrzeń dla odwiedzających,fanów i amatorów szycia. W strefie o wielkości ponad 1000m2 odbywać się będą warsztaty, spotkania, panele dyskusyjne, a przestrzeń będzie otoczona powierzchniami promocyjnymi firm, które biorą udział w wydarzeniu. To będzie prawdziwe święto dla szyciomaniaków!🤩😍 Wszystkie aktywności są ogłaszane na bieżąco na FB. Również na moim FB: https://www.facebook.com/pg/MadebyDianaK/events/

Kto będzie? 😄 Ja będę na pewno i już nie mogę się doczekać aż wszyscy się spotkamy.

Clipboard02

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s