Nowa książka Janka Leśniaka i mój skromny udział na jej kartach.

Widzieliście już nową książkę Janka Leśniaka – SzyjeMY torebki i akcesoria?  Tym razem jest to książka o akcesoriach i torebkach. ❤️ A dodam jeszcze, że mam w niej mój skromny udział. Na kartach książki znajdziecie rozdział, w której Janek opisuje proces powstawania jednej z torebek, którą również i ja uszyłam i z którą pojawiam się na zdjęciu w tejże właśnie książce. Co więcej możecie również przeczytać  moją historię o tym jak zaczęłam szyć i jak znalazłam się w tym miejscu gdzie jestem teraz, a przede wszystkim jaką dla mnie ma wartość szycie. Ale to nie wszystko. 🙂 Obok mnie pojawiły się jeszcze inne bohaterki i ich historie 🙂 Żeby nie przedłużać dalej ujawniam kilka zdjęć z moją ukochaną torebunią według projektu Janka:

Od siebie dodam jeszcze, że książka jest po prostu cudowna. A widzieliście już torebkę idealną ? Może już ją szyjecie? Ja się w niej zakochałam jak tylko ją zobaczyłam 😍 i przyznam się nieśmiało, że ocaliłam ją od zapomnienia 😂😂. Ale o tym już przeczytacie w książce 🤪. Nie mniej musiałam ją mieć i już mam. Lekko ją zmodyfikowałam 😂😂. Jak to ja. Nie byłabym sobą, gdybym nie dodała coś od siebie. I tak dodałam sporo kieszonek w środku i 2 krotnie ją poszerzyłam. Przez co wyszła bardziej jak kuferek niż torba laptopowa 🤪 I jest w moich kolorach i jest oczywiście moim dodatkiem na #szycienapokaz2019 na Fast Textile 😄. Materiał oczywiście od Tkaniny Karoliny.

Co więcej mam też drugą wersję torebki idealnej. Do niej użyłam weluru od TkaneDziane.pl Tym razem ta, którą Janek uznał za idealną. Ją w wersji uproszczonej będziemy szyć na warsztatach na Fast Textile, w których będę pomagać. Kto szyje tą wersję na warsztatach już za tydzień?

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s